logowanie rejestracja 27.3.2015r. 00:41
Obserwuj nas:
PILNE
WTA Miami: U. Radwańska - Vandeweghe 6:4, 6:7(2), 6:3
Lech Poznań - Legia Warszawa 2:1 (0:0)
Severin Freund z Pucharem Świata!
Reklama
life4style.pl

Bieżące informacje

  • Urszula Radwańska przegrała ze słynną Venus Williams 6:3, 6:2 i tym samym na drugiej rundzie zakończyła swoją przygodę z turniejem WTA w Miami. Mimo wszystko Polka może b…

  • Jerzy Janowicz rozegrał bardzo dobre spotkanie, pokonał Edouarda Rogera-Vasselina 6:4, 6:2 i tym samym zameldował się w drugiej rundzie turnieju ATP Masters 1000 w Miami.…

  • Agnieszka Radwańska pokonała Annę Schmiedlovą 6:4, 7:5 i tym samym awansowała do trzeciej rundy turnieju WTA w Miami. W kolejnej fazie zawodów Isia spotka się z Terezą Sm…

  • W południe przed Stadionem Narodowym w Warszawie odbyła się uroczystość odsłonięcia pomnika najwybitniejszego polskiego trenera piłkarskiego XX wieku, Kazimierza Górskieg…

Wywiady

Publicystyka

Reklama
vipmultimedia.pl

Skrót informacji

  • Kolejny Polak w NFL
    2015-03-26 23:02:20

    Babatunde Aiyegbusi podpisał kontrakt z drużyną ligi futbolu amerykańskiego NFL Minnesota Vikings - poinformował klub na oficjalnej stronie internetowej. Urodzony w Oleśnicy syn Nigeryjczyka i Polki w poprzednim roku występował w niemieckim Dresden Monarchs.…

    Pozostałe
  • Matkowski już za burtą turnieju w Miami
    2015-03-26 21:46:27

    Marcin Matkowski i Nenad Zimonjic na pierwszej rundzie zakończyli już swój udział w turnieju tenisowym ATP Masters 1000 w Miami (pula nagród 5,381 mln dol.). Rozstawiony z "szóstką" polsko-serbski debel przegrał z Kevinem Andersonem z RPA i Francuzem Jeremym Chardym 3:6, 3:6.…

    Tenis
  • Dosa Junior kontuzjowany
    2015-03-26 21:00:42

    Dossa Junior doznał kontuzji łydki&n nie wystąpi w spotkaniu el. Euro 2016 z Belgią. Reprezentant Cypru tym samym nabawił się tego samego urazu, który ostatnio wyłączył go z gry na cztery miesiące.…

    Piłka nożna
  • U-17: Polska 1-0 Irlandia
    2015-03-26 19:47:22

    Podopieczni Roberta Wójcika reprezentanci Polski do lat 17 (rocznik 1998) wygrali 1-0 (1-0) z Irlandią w ostatnim meczu turnieju eliminacyjnego mistrzostw Europy rozgrywanego w Wielkopolsce. Polacy już wcześniej stracili szansę na awans do turnieju finałowego.…

    Piłka nożna
  • Magda Linette w półfinale w Quanzhou
    2015-03-26 19:27:37

    Magda Linette zagra w półfinale turnieju ITF w Quanzhou (łączna pula nagród 50 tys. dolarów). Polka pewnie pokonała w ćwierćfinale Ling Zhang 6:1, 6:3.…

    Tenis
  • Sarara - Falin w walce wieczoru na FEN 7!
    2015-03-26 18:40:25

    Organizacja Fight Exclusive Night oficjalnie ogłosiła walkę wieczoru gali FEN 7 „Real Combat”, która odbędzie się 24-go kwietnia w bydgoskiej hali Artego Arena. W kickboxerskim pojedynku wagi cruiser do 95 kg zmierzą się polski zawodnik Tomasz Sarara i znany niemiecki fighter Nikolai Falin. Walka odbędzie się na dystansie 3 rund po trzy minuty z możliwością dodatkowej ekstra rundy.…

    Sporty walki
  • Syrowatka będzie miał operację
    2015-03-26 18:20:44

    Michał Syrowatka w czasie przygotowan do starcia z Felixem Lorą uskarżał się na drobną kontuzję, a walka na gali w Brodnicy jeszcze pogłębiła ten uraz. Jak poinformował serwis bokser.org, 27-letni zawodnik przejdzie wkrótce operację lewej ręki.…

    Sporty walki
  • Terry zostaje w Chelsea!
    2015-03-26 18:18:41

    Chelsea nie popełnia dwa razy tych samych błędów, czego dowód otrzymaliśmy w czwartek. Po oddaniu Franka Lamparda, włodarze klubu postanowili zatrzymać Johna Terry'ego, który dziś podpisał nową, roczną umowę.…

    Piłka nożna
  • Media: Xavi podpisał kontrakt w Katarze
    2015-03-26 18:04:35

    Hiszpańskie i katarskie media donoszą, że pomocnik FC Barcelony, Xavi, podpisał 3-letni kontrakt z katarskim Al-Sadd i po zakończeniu bieżącego sezonu przeniesie się na Bliski Wschód. 35-latek ma zarabiać 10 milionów euro rocznie.…

    Piłka nożna
  • Volta Catalunya: Paterski coraz niżej
    2015-03-26 17:47:27

    Amerykanin Tejay van Garderen (BMC) wygrał czwarty, 188-kilometrowy etap wyścigu Dookoła Katalonii, z metą w stacji narciarskiej La Molina. Nowym liderem został Belg Bart De Clercq (Lotto). Słabo spisał się Maciej Paterski. Wicelider po trzech etapach wypadł poza pierwszą dziesiątkę w klasyfikacji generalnej.…

    Pozostałe
  • Sarki przeszedł operację
    2015-03-26 16:44:14

    Skrzydłowy Wisły Kraków, Emmanuel Sarki, przeszedł operację rekonstrukcji więzadeł krzyżowych i w poniedziałek rozpocznie rehabilitację. Haitańczyk do gry powróci najwcześniej na początku przyszłego sezonu.…

    Piłka nożna
  • Mecze reprezentacji w TVP do 2018 roku
    2015-03-26 15:47:42

    Telewizja Polska zawarła z Polskim Związkiem Piłki Nożnej umowę, na mocy której do 2018 roku wszystkie mecze piłkarskiej reprezentacji Polski będą transmitowane w niekodowanych kanałach TVP. Stacja pozyskała wyłączne prawa do pokazywania spotkań kadry.…

    Piłka nożna
  • Żyro opuścił zgrupowanie
    2015-03-26 15:19:08

    Michał Żyro nie zdołał wyleczyć urazu stawu skokowego i nie poleci do Dublina na mecz eliminacji mistrzostw Europy z Irlandią. - Niestety, tym razem nie zdążyłem - napisał na Twitterze skrzydłowy Legii Warszawa.…

    Piłka nożna
  • Sutil kierowcą rezerwowym Williamsa
    2015-03-26 13:05:02

    Adrian Sutil został kierowcą rezerwowym zespołu Williams. Oficjalna prezentacja Niemca odbyła się tuż przed rozpoczęciem zmagań na torze Sepang, gdzie w najbliższy weekend odbędzie się kolejne GP Formuły 1.  …

    Sporty motorowe
  • Walkower dla Sandecji za mecz z Widzewem
    2015-03-26 11:18:37

    Widzew Łódź został ukarany walkowerem za mecz 20. kolejki I Ligi z Sandecją Nowy Sączy. Spotkanie, które miało zostać rozegrane 7 marca, zostało odwołane z powodu zawieszenie licencji dla łódzkiego klubu.…

    Piłka nożna
  • Szwed poprowadzi mecz w Dublinie
    2015-03-26 10:38:37

    Jonas Eriksson został wyznaczony do poprowadzenia niedzielnego meczu eliminacji do mistrzostw Europy, w którym Polska zagra w Dublinie z Irlandią. Szwed w przeszłości sędziował już dwa spotkania naszej reprezentacji, ze Słowacją i Ukrainą, oraz niedawny pojedynek Legii Warszawa z Ajaksem w Amsterdamie - wszystkie trzy starcia zakończyły się porażką 0:1.…

    Piłka nożna

Wyniki

Wybierz:
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 25 Wyniki
20.03,18:00
Pogoń Szczecin
3 : 0
GKS Bełchatów
20.03,20:30
Górnik Łęczna
1 : 1
Śląsk Wrocław
21.03,15:30
Ruch Chorzów
1 : 2
Zawisza Bydgoszcz
21.03,18:00
Wisła Kraków
2 : 1
Cracovia
21.03,20:30
Lechia Gdańsk
2 : 1
Górnik Zabrze
22.03,15:30
Piast Gliwice
1 : 2
Korona Kielce
22.03,18:00
Lech Poznań
2 : 1
Legia Warszawa
22.03,15:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 0
Jagiellonia Białystok
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 24 Wyniki
13.03,18:00
Cracovia
3 : 1
Piast Gliwice
13.03,20:30
Pogoń Szczecin
0 : 1
Lechia Gdańsk
14.03,15:30
Górnik Zabrze
3 : 3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
14.03,15:30
Jagiellonia Białystok
2 : 1
Górnik Łęczna
14.03,18:00
Zawisza Bydgoszcz
1 : 0
Lech Poznań
15.03,15:30
Korona Kielce
2 : 2
Śląsk Wrocław
16.03,18:00
GKS Bełchatów
0 : 1
Ruch Chorzów
15.03,18:00
Legia Warszawa
2 : 2
Wisła Kraków
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 23 Wyniki
06.03,18:00
Ruch Chorzów
2 : 1
Pogoń Szczecin
06.03,20:30
Lech Poznań
2 : 0
Jagiellonia Białystok
07.03,15:30
Piast Gliwice
2 : 2
Górnik Zabrze
07.03,15:30
Wisła Kraków
0 : 1
Zawisza Bydgoszcz
07.03,18:00
Lechia Gdańsk
1 : 0
GKS Bełchatów
08.03,15:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 2
Korona Kielce
08.03,18:00
Śląsk Wrocław
1 : 3
Legia Warszawa
09.03,18:00
Górnik Łęczna
2 : 1
Cracovia
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 22 Wyniki
27.02,18:00
Ruch Chorzów
1 : 1
Lechia Gdańsk
27.02,20:30
Cracovia
0 : 0
Lech Poznań
28.02,15:30
Zawisza Bydgoszcz
2 : 0
Piast Gliwice
28.02,15:30
GKS Bełchatów
3 : 1
Wisła Kraków
28.02,18:00
Górnik Zabrze
3 : 3
Śląsk Wrocław
01.03,15:30
Jagiellonia Białystok
1 : 2
Korona Kielce
01.03,18:00
Legia Warszawa
3 : 0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
02.03,18:00
Pogoń Szczecin
0 : 1
Górnik Łęczna
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 21 Wyniki
20.02,20:30
Wisła Kraków
1 : 1
Pogoń Szczecin
21.02,15:30
Lechia Gdańsk
0 : 0
Zawisza Bydgoszcz
21.02,15:30
Górnik Łęczna
0 : 1
Górnik Zabrze
21.02,18:00
Śląsk Wrocław
0 : 1
Jagiellonia Białystok
22.02,15:30
Lech Poznań
2 : 1
Ruch Chorzów
22.02,18:00
Korona Kielce
0 : 0
Legia Warszawa
23.02,18:00
Piast Gliwice
3 : 1
GKS Bełchatów
20.02,19:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 1
Cracovia
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 20 Wyniki
13.02,18:00
Zawisza Bydgoszcz
0 : 0
Górnik Łęczna
13.02,20:30
Lechia Gdańsk
1 : 0
Wisła Kraków
14.02,15:30
Ruch Chorzów
2 : 0
Piast Gliwice
14.02,15:30
GKS Bełchatów
1 : 2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
14.02,18:00
Pogoń Szczecin
1 : 1
Lech Poznań
15.02,15:30
Cracovia
1 : 1
Śląsk Wrocław
15.02,18:00
Legia Warszawa
1 : 3
Jagiellonia Białystok
16.02,18:00
Górnik Zabrze
1 : 1
Korona Kielce
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 19 Wyniki
12.12,18:00
Korona Kielce
1 : 2
Cracovia
12.12,20:30
Śląsk Wrocław
2 : 1
GKS Bełchatów
13.12,15:30
Jagiellonia Białystok
1 : 0
Górnik Zabrze
13.12,15:30
Ruch Chorzów
1 : 2
Wisła Kraków
13.12,18:00
Lech Poznań
1 : 0
Lechia Gdańsk
14.12,15:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 1
Zawisza Bydgoszcz
15.12,18:00
Piast Gliwice
1 : 0
Pogoń Szczecin
14.12,18:00
Górnik Łęczna
3 : 1
Legia Warszawa
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 18 Wyniki
05.12,18:00
Zawisza Bydgoszcz
0 : 1
Śląsk Wrocław
05.12,20:30
Górnik Zabrze
0 : 4
Legia Warszawa
06.12,15:30
GKS Bełchatów
1 : 1
Górnik Łęczna
06.12,15:30
Pogoń Szczecin
2 : 0
Korona Kielce
06.12,18:00
Cracovia
1 : 1
Jagiellonia Białystok
07.12,15:30
Lechia Gdańsk
3 : 1
Piast Gliwice
07.12,18:00
Wisła Kraków
1 : 2
Lech Poznań
08.12,18:00
Ruch Chorzów
2 : 0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 17 Wyniki
28.11,18:00
Górnik Łęczna
3 : 0
Ruch Chorzów
28.11,20:30
Piast Gliwice
0 : 0
Wisła Kraków
29.11,15:30
Jagiellonia Białystok
0 : 0
Zawisza Bydgoszcz
29.11,15:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 0
Lechia Gdańsk
29.11,18:00
Korona Kielce
2 : 0
GKS Bełchatów
30.11,15:30
Lech Poznań
3 : 0
Górnik Zabrze
30.11,18:00
Śląsk Wrocław
1 : 1
Pogoń Szczecin
01.12,18:00
Legia Warszawa
2 : 0
Cracovia
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 16 Wyniki
21.11,18:00
Ruch Chorzów
1 : 0
Śląsk Wrocław
21.11,20:30
GKS Bełchatów
0 : 3
Legia Warszawa
22.11,15:30
Wisła Kraków
2 : 0
Górnik Łęczna
22.11,15:30
Pogoń Szczecin
1 : 2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
22.11,18:00
Korona Kielce
2 : 2
Zawisza Bydgoszcz
23.11,15:30
Lechia Gdańsk
1 : 1
Jagiellonia Białystok
23.11,18:00
Piast Gliwice
3 : 2
Lech Poznań
24.11,18:00
Cracovia
1 : 2
Górnik Zabrze
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 15 Wyniki
07.11,18:00
Piast Gliwice
0 : 0
Górnik Łęczna
07.11,20:30
Lech Poznań
1 : 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
08.11,15:30
Lechia Gdańsk
1 : 2
Korona Kielce
08.11,18:00
GKS Bełchatów
1 : 1
Cracovia
08.11,20:30
Wisła Kraków
1 : 1
Śląsk Wrocław
09.11,15:30
Zawisza Bydgoszcz
1 : 2
Górnik Zabrze
09.11,15:30
Ruch Chorzów
5 : 2
Jagiellonia Białystok
09.11,18:00
Pogoń Szczecin
2 : 1
Legia Warszawa
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 14 Wyniki
31.10,18:00
Górnik Łęczna
1 : 1
Lechia Gdańsk
31.10,20:30
Korona Kielce
3 : 2
Wisła Kraków
02.11,13:00
Górnik Zabrze
1 : 1
Pogoń Szczecin
02.11,15:30
Cracovia
1 : 0
Zawisza Bydgoszcz
02.11,15:30
Śląsk Wrocław
1 : 1
Lech Poznań
02.11,18:00
Legia Warszawa
2 : 1
Ruch Chorzów
03.11,18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 4
Piast Gliwice
03.11,20:30
Jagiellonia Białystok
0 : 1
GKS Bełchatów
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 13 Wyniki
24.10,18:00
GKS Bełchatów
1 : 0
Górnik Zabrze
25.10,20:30
Wisła Kraków
3 : 2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
25.10,15:30
Lechia Gdańsk
1 : 4
Śląsk Wrocław
25.10,15:30
Piast Gliwice
0 : 2
Jagiellonia Białystok
25.10,18:00
Pogoń Szczecin
2 : 1
Cracovia
26.10,15:30
Lech Poznań
1 : 0
Górnik Łęczna
26.10,18:00
Zawisza Bydgoszcz
1 : 2
Legia Warszawa
27.10,18:00
Ruch Chorzów
0 : 1
Korona Kielce
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 12 Wyniki
17.10,18:00
Cracovia
1 : 0
Ruch Chorzów
17.10,20:30
Legia Warszawa
1 : 0
Lechia Gdańsk
18.10,15:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 0
Górnik Łęczna
18.10,15:30
Śląsk Wrocław
3 : 0
Piast Gliwice
18.10,18:00
Jagiellonia Białystok
5 : 0
Pogoń Szczecin
19.10,15:30
Korona Kielce
2 : 2
Lech Poznań
19.10,18:00
Górnik Zabrze
0 : 5
Wisła Kraków
20.10,18:00
Zawisza Bydgoszcz
2 : 1
GKS Bełchatów
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 11 Wyniki
03.10,18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 2
Śląsk Wrocław
03.10,20:30
Wisła Kraków
0 : 2
Jagiellonia Białystok
04.10,15:30
Górnik Łęczna
1 : 0
Korona Kielce
04.10,18:00
Lechia Gdańsk
1 : 0
Cracovia
04.10,20:30
Ruch Chorzów
1 : 2
Górnik Zabrze
05.10,15:30
Pogoń Szczecin
3 : 0
Zawisza Bydgoszcz
05.10,15:30
Piast Gliwice
3 : 1
Legia Warszawa
05.10,18:00
Lech Poznań
5 : 0
GKS Bełchatów
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 10 Wyniki
26.09,18:00
Korona Kielce
1 : 0
Piast Gliwice
26.09,20:30
Śląsk Wrocław
2 : 1
Górnik Łęczna
27.09,15:30
Zawisza Bydgoszcz
1 : 1
Ruch Chorzów
27.09,15:30
GKS Bełchatów
2 : 0
Pogoń Szczecin
27.09,20:30
Legia Warszawa
2 : 2
Lech Poznań
28.09,15:30
Górnik Zabrze
2 : 2
Lechia Gdańsk
28.09,18:00
Cracovia
1 : 0
Wisła Kraków
29.09,18:00
Jagiellonia Białystok
4 : 2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 9 Wyniki
19.09,18:00
Śląsk Wrocław
1 : 0
Korona Kielce
19.09,20:30
Lechia Gdańsk
0 : 1
Pogoń Szczecin
20.09,15:30
Piast Gliwice
4 : 2
Cracovia
20.09,18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0 : 3
Górnik Zabrze
20.09,20:30
Lech Poznań
6 : 2
Zawisza Bydgoszcz
21.09,15:30
Ruch Chorzów
0 : 1
GKS Bełchatów
21.09,18:00
Wisła Kraków
0 : 3
Legia Warszawa
22.09,18:00
Górnik Łęczna
0 : 0
Jagiellonia Białystok
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 8 Wyniki
12.09,18:00
Zawisza Bydgoszcz
2 : 4
Wisła Kraków
12.09,20:30
Pogoń Szczecin
1 : 1
Ruch Chorzów
13.09,15:30
Cracovia
2 : 1
Górnik Łęczna
13.09,18:00
Jagiellonia Białystok
1 : 0
Lech Poznań
13.09,20:30
Legia Warszawa
4 : 3
Śląsk Wrocław
14.09,15:30
Górnik Zabrze
1 : 2
Piast Gliwice
14.09,18:00
GKS Bełchatów
1 : 1
Lechia Gdańsk
15.09,18:00
Korona Kielce
2 : 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 7 Wyniki
29.08,18:00
Piast Gliwice
3 : 0
Zawisza Bydgoszcz
29.08,20:30
Wisła Kraków
1 : 0
GKS Bełchatów
30.08,15:30
Górnik Łęczna
4 : 2
Pogoń Szczecin
30.08,18:00
Śląsk Wrocław
2 : 0
Górnik Zabrze
30.08,20:30
Korona Kielce
0 : 3
Jagiellonia Białystok
31.08,15:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 1
Legia Warszawa
31.08,18:00
Lech Poznań
1 : 1
Cracovia
31.08,15:30
Lechia Gdańsk
3 : 3
Ruch Chorzów
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 6 Wyniki
22.08,18:00
Zawisza Bydgoszcz
0 : 2
Lechia Gdańsk
22.08,20:30
Pogoń Szczecin
0 : 3
Wisła Kraków
23.08,15:30
Cracovia
1 : 3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
23.08,18:00
Górnik Zabrze
2 : 0
Górnik Łęczna
23.08,20:30
Jagiellonia Białystok
1 : 3
Śląsk Wrocław
24.08,15:30
Legia Warszawa
2 : 0
Korona Kielce
24.08,18:00
Ruch Chorzów
0 : 0
Lech Poznań
25.08,18:00
GKS Bełchatów
0 : 0
Piast Gliwice
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 5 Wyniki
15.08,18:00
Korona Kielce
0 : 3
Górnik Zabrze
15.08,20:30
Jagiellonia Białystok
0 : 3
Legia Warszawa
16.08,15:30
Górnik Łęczna
5 : 2
Zawisza Bydgoszcz
16.08,18:00
Piast Gliwice
0 : 1
Ruch Chorzów
16.08,20:30
Lech Poznań
1 : 1
Pogoń Szczecin
17.08,15:30
Śląsk Wrocław
0 : 0
Cracovia
17.08,18:00
Wisła Kraków
3 : 1
Lechia Gdańsk
18.08,18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 1
GKS Bełchatów
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 4 Wyniki
08.08,18:00
Cracovia
2 : 1
Korona Kielce
08.08,20:30
Górnik Zabrze
3 : 0
Jagiellonia Białystok
09.08,18:00
GKS Bełchatów
2 : 0
Śląsk Wrocław
09.08,20:30
Legia Warszawa
5 : 0
Górnik Łęczna
10.08,15:30
Lechia Gdańsk
1 : 2
Lech Poznań
10.08,15:30
Zawisza Bydgoszcz
1 : 2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
10.08,18:00
Wisła Kraków
2 : 2
Ruch Chorzów
11.08,18:00
Pogoń Szczecin
0 : 0
Piast Gliwice
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 3 Wyniki
01.08,18:00
Jagiellonia Białystok
2 : 1
Cracovia
01.08,20:30
Piast Gliwice
1 : 3
Lechia Gdańsk
02.08,18:00
Korona Kielce
2 : 2
Pogoń Szczecin
02.08,20:30
Legia Warszawa
1 : 1
Górnik Zabrze
03.08,15:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3 : 0
Ruch Chorzów
03.08,15:30
Śląsk Wrocław
2 : 1
Zawisza Bydgoszcz
03.08,18:00
Lech Poznań
2 : 3
Wisła Kraków
04.08,19:00
Górnik Łęczna
1 : 1
GKS Bełchatów
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 2 Wyniki
25.07,18:00
GKS Bełchatów
2 : 0
Korona Kielce
25.07,20:30
Lechia Gdańsk
1 : 0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
26.07,18:00
Pogoń Szczecin
4 : 1
Śląsk Wrocław
26.07,20:30
Cracovia
1 : 3
Legia Warszawa
27.07,15:30
Ruch Chorzów
1 : 2
Górnik Łęczna
27.07,15:30
Zawisza Bydgoszcz
1 : 3
Jagiellonia Białystok
27.07,18:00
Górnik Zabrze
1 : 1
Lech Poznań
28.07,18:00
Wisła Kraków
1 : 1
Piast Gliwice
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 1 Wyniki
18.07,18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 3
Pogoń Szczecin
18.07,20:30
Górnik Łęczna
1 : 1
Wisła Kraków
19.07,18:00
Jagiellonia Białystok
2 : 2
Lechia Gdańsk
19.07,20:30
Legia Warszawa
0 : 1
GKS Bełchatów
20.07,15:30
Lech Poznań
4 : 0
Piast Gliwice
20.07,15:30
Zawisza Bydgoszcz
2 : 0
Korona Kielce
20.07,18:00
Śląsk Wrocław
2 : 0
Ruch Chorzów
21.07,18:00
Górnik Zabrze
2 : 0
Cracovia