logowanie rejestracja
Obserwuj nas:
PILNE
Bartłomiej Bonk mistrzem Europy!
Chemik Police pierwszym finalistą Orlen Ligi
Żużlowcy grożą bojkotem Grand Prix Polski
Reklama
life4style.pl

Bieżące informacje

  • Andrzej Fonfara pokonał przez techniczny nokaut w dziewiątej rundzie byłego mistrza świata wagi średniej Julio Cesara Chaveza Juniora na gali w kalifornijskim Carson. "Po…

  • Matej Zagar wygrał skrócone zawody GP na Stadionie Narodowym. Turniej został przerwany po 12. biegu. Był to ostatni występ Tomasza Golloba w zawodach o indywidualne mistr…

  • Chelsea po zaciętym spotkaniu pokonała Manchester United 1:0. Decydujący cios zadał w 38. minucie Eden Hazard. Dzięki zwycięstwu podopieczni Jose Mourinho zwiększyli prze…

  • Asseco Resovia Rzeszów pokonała Jastrzębski Węgiel 3:1 w drugim meczu półfinałowym Pucharu Polski w trójmiejskiej Ergo Arenie. Ekipa z Podkarpacia w niedzielnym finale zm…

Wywiady

Publicystyka

Reklama
vipmultimedia.pl

Skrót informacji

  • 2015-04-18 18:17:58

    AFC Bournemouth zremisowało z Sheffield Wednesday 2:2. Gospodarze byli bardzo bliscy odniesienia zwycięstwa, ale w 90. minucie Artur Boruc skapitulował po uderzeniu Christophera Maguire'a. Po 44. kolejkach Bournemouth zajmuje drugie miejsce w tabeli tracąc punkt do prowadzącego Watford.…

    Piłka nożna
  • 2015-04-18 18:11:37

    Drużyna Marcina Wasilewskiego Leicester City pokonała na własnym boisku Swansea 2:0 po golach&nb e Ulloi i Andy Kinga. Polski obrońca przebywał na murawie do 46. minuty spotkania, występ w pełnym wymiarze czasowym zaliczył natomiast bramkarz Walijczyków - Łukasz Fabiański.…

    Piłka nożna
  • 2015-04-18 18:01:37

    Robert Lewandowski rozegrał 89. minut w spotkaniu z Hoffenheim, ale nie zdołał trafić do bramki rywali. W wygranym przez Bawarczyków spotkaniu 2:0, Polak zmarnował wiele dogodnych sytuacji i tuz przed końcem meczu został zmieniony przez Pizarro. 70. minut w tym spotkaniu zaliczył również inny reprezentant Polski - Eugen Polanski.…

    Piłka nożna
  • 2015-04-18 17:56:52

    Z dobrej strony pokazał się Jakub Błaszczykowski w wygranym przez Borussię meczu z Paderborn 3:0. Polak przebywał na boisku przez 75. minut i miał jedną znakomitą okazję do zdobycia gola. Po podaniu piłki piętką przez Kagawę reprezentant Polski przegrał jednak pojedynek z Krusem.…

    Piłka nożna
  • 2015-04-18 16:16:35

    Ronaldinho zdementował pogłoski o zakończeniu kariery wraz z końcem bieżącego sezonu. -Zamierzam występować na boisku tak długo, jak długo będę się czuł konkurencyjny do innych, o wiele młodszych zawodników. Kontrakt mam ważny do 2016 roku i zamierzam go wypełnić - powiedział 35-letni piłkarz meksykańskiego Queretaro.…

    Piłka nożna
  • 2015-04-18 15:15:10

    Urszula Radwańska nie sprostała Timei Bacsinszky w drugim spotkaniu barażu o Grupę Światową. Młodsza z eksportowego duetu sióstr uległa rywalce gładko 2:6, 1:6. Polska remisuje ze Szwajcarią 1:1. Końcowe rozstrzygnięcie jutro.  …

    Tenis
  • 2015-04-18 14:44:58

    Cieszący się sporym zainteresowaniem na rynku transferowym Kamil Glik przedłuży najprawdopodobniej kontrakt z włoskim Torino. Według La Gazzetta dello Sport na obrońcę reprezentacji Polski czeka nowa, znacznie korzystniejsza umowa (roczna podwyżka o 700 tys. euro). Wiązać ma ona Polaka z Turynem do końca czerwca 2018 roku.  &n  &n  …

    Piłka nożna
  • 2015-04-18 13:52:31

    Agnieszka Radwańska pokonała Martinę Hingis 6:4, 6:0. Pojedynek został rozegrany w ramach barażu o grupę światową kobiet. Polki prowadzą ze Szwajcarkami 1:0.  …

    Tenis
  • 2015-04-18 13:23:25

    Międzynarodowa Federacja Narciarska ogłosiła wstępny kalendarz Pucharu Świata w skokach narciarskich na sezon 2015/2016. W programie imprezy po raz pierwszy znalazł się Szczyrk. Zawody na Skalite planowane są na dzień 20 stycznia. Trzeci raz z rzędu walkę o PS skoczkowie rozpoczną w Klingenthal.…

    Sporty zimowe
  • 2015-04-18 11:01:04

    Bartłomiej Bonk wywalczył w Tbilisi złoty medal mistrzostw Europy! W tej samej kategorii - 105 kilogramów- brąz wywalczył Arkadiusz Michalski.…

    Pozostałe
  • 2015-04-17 21:39:09

    PGE Atom Trefl Sopot zrehabilitował się za czwartkową porażkę i w drugim meczu półfinałowym zdemolował Polski Cukier Muszyniankę Muszyna 3:0 (-16, -17, -19). W rywalizacji do 3 zwycięstw jest 1-1. Dwa kolejne spotkania odbędą się w Muszynie (22-23 kwietnia).…

    Siatkówka
  • 2015-04-17 21:20:01

    Adrian Mierzejewski strzelił ósmego gola w sezonie dla arabskiego Al Nasr, a jego drużyna pokonała w 23. kolejce Hajer Club 3:0. Polak otworzył wynik spotkania skutecznie egzekwując rzut karny.…

    Piłka nożna
  • 2015-04-17 21:15:48

    Beniaminek PlusLigi, Cuprum Lubin zajął 7. miejsce w sezonie 2014/2015. W decydującym meczu ekipa z Dolnego Śląska pokonała AZS Politechnikę Warszawską 3:1 (25:15, 23:25, 25:20, 25:22).…

    Siatkówka
  • 2015-04-17 21:11:26

    Siatkarze Cerradu Czarnych Radom zajęłi 9. miejsce w Plus Lidze w sezonie 2014/2015. W decydującym spotkaniu drużyna z Mazowsza pokonała Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (-21, -19, -12).…

    Siatkówka
  • 2015-04-17 20:45:00

    Transfer Bydgoszcz ukończył sezon 2014/2015 na 5. miejscu. W drugim meczu podopieczni Vitala Heynena pokonali ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:0 (-22, -22, -23), a później na swoją korzyść rozstrzygnęli złoty set (15:12).…

    Siatkówka
Reklama
b2-biznes.pl

Wyniki

Wybierz:
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 27 Wyniki
10.04,18:00
Ruch Chorzów
3 : 0
Cracovia
10.04,20:30
Wisła Kraków
1 : 1
Górnik Zabrze
11.04,15:30
Lechia Gdańsk
1 : 0
Legia Warszawa
11.04,18:00
Piast Gliwice
2 : 0
Śląsk Wrocław
11.04,20:30
Pogoń Szczecin
2 : 0
Jagiellonia Białystok
12.04,15:30
GKS Bełchatów
1 : 4
Zawisza Bydgoszcz
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 26 Wyniki
04.04,13:00
Cracovia
3 : 2
Lechia Gdańsk
04.04,15:30
Śląsk Wrocław
0 : 0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
04.04,20:30
Legia Warszawa
2 : 0
Piast Gliwice
06.04,13:00
Korona Kielce
2 : 0
Górnik Łęczna
06.04,15:30
Górnik Zabrze
2 : 2
Ruch Chorzów
06.04,18:00
Jagiellonia Białystok
2 : 2
Wisła Kraków
06.04,18:00
GKS Bełchatów
1 : 2
Lech Poznań
07.04,20:30
Zawisza Bydgoszcz
2 : 1
Pogoń Szczecin
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 25 Wyniki
22.03,18:00
Lech Poznań
2 : 1
Legia Warszawa
22.03,15:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 0
Jagiellonia Białystok
20.03,18:00
Pogoń Szczecin
3 : 0
GKS Bełchatów
20.03,20:30
Górnik Łęczna
1 : 1
Śląsk Wrocław
21.03,15:30
Ruch Chorzów
1 : 2
Zawisza Bydgoszcz
21.03,18:00
Wisła Kraków
2 : 1
Cracovia
21.03,20:30
Lechia Gdańsk
2 : 1
Górnik Zabrze
22.03,15:30
Piast Gliwice
1 : 2
Korona Kielce
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 24 Wyniki
13.03,18:00
Cracovia
3 : 1
Piast Gliwice
13.03,20:30
Pogoń Szczecin
0 : 1
Lechia Gdańsk
14.03,15:30
Górnik Zabrze
3 : 3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
14.03,15:30
Jagiellonia Białystok
2 : 1
Górnik Łęczna
14.03,18:00
Zawisza Bydgoszcz
1 : 0
Lech Poznań
15.03,15:30
Korona Kielce
2 : 2
Śląsk Wrocław
16.03,18:00
GKS Bełchatów
0 : 1
Ruch Chorzów
15.03,18:00
Legia Warszawa
2 : 2
Wisła Kraków
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 23 Wyniki
06.03,18:00
Ruch Chorzów
2 : 1
Pogoń Szczecin
06.03,20:30
Lech Poznań
2 : 0
Jagiellonia Białystok
07.03,15:30
Piast Gliwice
2 : 2
Górnik Zabrze
07.03,15:30
Wisła Kraków
0 : 1
Zawisza Bydgoszcz
07.03,18:00
Lechia Gdańsk
1 : 0
GKS Bełchatów
08.03,15:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 2
Korona Kielce
08.03,18:00
Śląsk Wrocław
1 : 3
Legia Warszawa
09.03,18:00
Górnik Łęczna
2 : 1
Cracovia
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 22 Wyniki
27.02,18:00
Ruch Chorzów
1 : 1
Lechia Gdańsk
27.02,20:30
Cracovia
0 : 0
Lech Poznań
28.02,15:30
Zawisza Bydgoszcz
2 : 0
Piast Gliwice
28.02,15:30
GKS Bełchatów
3 : 1
Wisła Kraków
28.02,18:00
Górnik Zabrze
3 : 3
Śląsk Wrocław
01.03,15:30
Jagiellonia Białystok
1 : 2
Korona Kielce
01.03,18:00
Legia Warszawa
3 : 0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
02.03,18:00
Pogoń Szczecin
0 : 1
Górnik Łęczna
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 21 Wyniki
23.02,18:00
Piast Gliwice
3 : 1
GKS Bełchatów
20.02,19:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 1
Cracovia
20.02,20:30
Wisła Kraków
1 : 1
Pogoń Szczecin
21.02,15:30
Lechia Gdańsk
0 : 0
Zawisza Bydgoszcz
21.02,15:30
Górnik Łęczna
0 : 1
Górnik Zabrze
21.02,18:00
Śląsk Wrocław
0 : 1
Jagiellonia Białystok
22.02,15:30
Lech Poznań
2 : 1
Ruch Chorzów
22.02,18:00
Korona Kielce
0 : 0
Legia Warszawa
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 20 Wyniki
13.02,18:00
Zawisza Bydgoszcz
0 : 0
Górnik Łęczna
13.02,20:30
Lechia Gdańsk
1 : 0
Wisła Kraków
14.02,15:30
Ruch Chorzów
2 : 0
Piast Gliwice
14.02,15:30
GKS Bełchatów
1 : 2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
14.02,18:00
Pogoń Szczecin
1 : 1
Lech Poznań
15.02,15:30
Cracovia
1 : 1
Śląsk Wrocław
15.02,18:00
Legia Warszawa
1 : 3
Jagiellonia Białystok
16.02,18:00
Górnik Zabrze
1 : 1
Korona Kielce
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 19 Wyniki
12.12,18:00
Korona Kielce
1 : 2
Cracovia
12.12,20:30
Śląsk Wrocław
2 : 1
GKS Bełchatów
13.12,15:30
Jagiellonia Białystok
1 : 0
Górnik Zabrze
13.12,15:30
Ruch Chorzów
1 : 2
Wisła Kraków
13.12,18:00
Lech Poznań
1 : 0
Lechia Gdańsk
14.12,15:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 1
Zawisza Bydgoszcz
15.12,18:00
Piast Gliwice
1 : 0
Pogoń Szczecin
14.12,18:00
Górnik Łęczna
3 : 1
Legia Warszawa
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 18 Wyniki
05.12,18:00
Zawisza Bydgoszcz
0 : 1
Śląsk Wrocław
05.12,20:30
Górnik Zabrze
0 : 4
Legia Warszawa
06.12,15:30
GKS Bełchatów
1 : 1
Górnik Łęczna
06.12,15:30
Pogoń Szczecin
2 : 0
Korona Kielce
06.12,18:00
Cracovia
1 : 1
Jagiellonia Białystok
07.12,15:30
Lechia Gdańsk
3 : 1
Piast Gliwice
07.12,18:00
Wisła Kraków
1 : 2
Lech Poznań
08.12,18:00
Ruch Chorzów
2 : 0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 17 Wyniki
30.11,18:00
Śląsk Wrocław
1 : 1
Pogoń Szczecin
01.12,18:00
Legia Warszawa
2 : 0
Cracovia
28.11,18:00
Górnik Łęczna
3 : 0
Ruch Chorzów
28.11,20:30
Piast Gliwice
0 : 0
Wisła Kraków
29.11,15:30
Jagiellonia Białystok
0 : 0
Zawisza Bydgoszcz
29.11,15:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 0
Lechia Gdańsk
29.11,18:00
Korona Kielce
2 : 0
GKS Bełchatów
30.11,15:30
Lech Poznań
3 : 0
Górnik Zabrze
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 16 Wyniki
21.11,18:00
Ruch Chorzów
1 : 0
Śląsk Wrocław
21.11,20:30
GKS Bełchatów
0 : 3
Legia Warszawa
22.11,15:30
Wisła Kraków
2 : 0
Górnik Łęczna
22.11,15:30
Pogoń Szczecin
1 : 2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
22.11,18:00
Korona Kielce
2 : 2
Zawisza Bydgoszcz
23.11,15:30
Lechia Gdańsk
1 : 1
Jagiellonia Białystok
23.11,18:00
Piast Gliwice
3 : 2
Lech Poznań
24.11,18:00
Cracovia
1 : 2
Górnik Zabrze
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 15 Wyniki
07.11,18:00
Piast Gliwice
0 : 0
Górnik Łęczna
07.11,20:30
Lech Poznań
1 : 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
08.11,15:30
Lechia Gdańsk
1 : 2
Korona Kielce
08.11,18:00
GKS Bełchatów
1 : 1
Cracovia
08.11,20:30
Wisła Kraków
1 : 1
Śląsk Wrocław
09.11,15:30
Zawisza Bydgoszcz
1 : 2
Górnik Zabrze
09.11,15:30
Ruch Chorzów
5 : 2
Jagiellonia Białystok
09.11,18:00
Pogoń Szczecin
2 : 1
Legia Warszawa
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 14 Wyniki
31.10,18:00
Górnik Łęczna
1 : 1
Lechia Gdańsk
31.10,20:30
Korona Kielce
3 : 2
Wisła Kraków
02.11,13:00
Górnik Zabrze
1 : 1
Pogoń Szczecin
02.11,15:30
Cracovia
1 : 0
Zawisza Bydgoszcz
02.11,15:30
Śląsk Wrocław
1 : 1
Lech Poznań
02.11,18:00
Legia Warszawa
2 : 1
Ruch Chorzów
03.11,18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 4
Piast Gliwice
03.11,20:30
Jagiellonia Białystok
0 : 1
GKS Bełchatów
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 13 Wyniki
26.10,18:00
Zawisza Bydgoszcz
1 : 2
Legia Warszawa
27.10,18:00
Ruch Chorzów
0 : 1
Korona Kielce
24.10,18:00
GKS Bełchatów
1 : 0
Górnik Zabrze
25.10,20:30
Wisła Kraków
3 : 2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
25.10,15:30
Lechia Gdańsk
1 : 4
Śląsk Wrocław
25.10,15:30
Piast Gliwice
0 : 2
Jagiellonia Białystok
25.10,18:00
Pogoń Szczecin
2 : 1
Cracovia
26.10,15:30
Lech Poznań
1 : 0
Górnik Łęczna
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 12 Wyniki
17.10,18:00
Cracovia
1 : 0
Ruch Chorzów
17.10,20:30
Legia Warszawa
1 : 0
Lechia Gdańsk
18.10,15:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 0
Górnik Łęczna
18.10,15:30
Śląsk Wrocław
3 : 0
Piast Gliwice
18.10,18:00
Jagiellonia Białystok
5 : 0
Pogoń Szczecin
19.10,15:30
Korona Kielce
2 : 2
Lech Poznań
19.10,18:00
Górnik Zabrze
0 : 5
Wisła Kraków
20.10,18:00
Zawisza Bydgoszcz
2 : 1
GKS Bełchatów
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 11 Wyniki
03.10,18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 2
Śląsk Wrocław
03.10,20:30
Wisła Kraków
0 : 2
Jagiellonia Białystok
04.10,15:30
Górnik Łęczna
1 : 0
Korona Kielce
04.10,18:00
Lechia Gdańsk
1 : 0
Cracovia
04.10,20:30
Ruch Chorzów
1 : 2
Górnik Zabrze
05.10,15:30
Pogoń Szczecin
3 : 0
Zawisza Bydgoszcz
05.10,15:30
Piast Gliwice
3 : 1
Legia Warszawa
05.10,18:00
Lech Poznań
5 : 0
GKS Bełchatów
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 10 Wyniki
26.09,18:00
Korona Kielce
1 : 0
Piast Gliwice
26.09,20:30
Śląsk Wrocław
2 : 1
Górnik Łęczna
27.09,15:30
Zawisza Bydgoszcz
1 : 1
Ruch Chorzów
27.09,15:30
GKS Bełchatów
2 : 0
Pogoń Szczecin
27.09,20:30
Legia Warszawa
2 : 2
Lech Poznań
28.09,15:30
Górnik Zabrze
2 : 2
Lechia Gdańsk
28.09,18:00
Cracovia
1 : 0
Wisła Kraków
29.09,18:00
Jagiellonia Białystok
4 : 2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 9 Wyniki
21.09,18:00
Wisła Kraków
0 : 3
Legia Warszawa
22.09,18:00
Górnik Łęczna
0 : 0
Jagiellonia Białystok
19.09,18:00
Śląsk Wrocław
1 : 0
Korona Kielce
19.09,20:30
Lechia Gdańsk
0 : 1
Pogoń Szczecin
20.09,15:30
Piast Gliwice
4 : 2
Cracovia
20.09,18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0 : 3
Górnik Zabrze
20.09,20:30
Lech Poznań
6 : 2
Zawisza Bydgoszcz
21.09,15:30
Ruch Chorzów
0 : 1
GKS Bełchatów
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 8 Wyniki
12.09,18:00
Zawisza Bydgoszcz
2 : 4
Wisła Kraków
12.09,20:30
Pogoń Szczecin
1 : 1
Ruch Chorzów
13.09,15:30
Cracovia
2 : 1
Górnik Łęczna
13.09,18:00
Jagiellonia Białystok
1 : 0
Lech Poznań
13.09,20:30
Legia Warszawa
4 : 3
Śląsk Wrocław
14.09,15:30
Górnik Zabrze
1 : 2
Piast Gliwice
14.09,18:00
GKS Bełchatów
1 : 1
Lechia Gdańsk
15.09,18:00
Korona Kielce
2 : 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 7 Wyniki
29.08,18:00
Piast Gliwice
3 : 0
Zawisza Bydgoszcz
29.08,20:30
Wisła Kraków
1 : 0
GKS Bełchatów
30.08,15:30
Górnik Łęczna
4 : 2
Pogoń Szczecin
30.08,18:00
Śląsk Wrocław
2 : 0
Górnik Zabrze
30.08,20:30
Korona Kielce
0 : 3
Jagiellonia Białystok
31.08,15:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 1
Legia Warszawa
31.08,18:00
Lech Poznań
1 : 1
Cracovia
31.08,15:30
Lechia Gdańsk
3 : 3
Ruch Chorzów
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 6 Wyniki
22.08,18:00
Zawisza Bydgoszcz
0 : 2
Lechia Gdańsk
22.08,20:30
Pogoń Szczecin
0 : 3
Wisła Kraków
23.08,15:30
Cracovia
1 : 3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
23.08,18:00
Górnik Zabrze
2 : 0
Górnik Łęczna
23.08,20:30
Jagiellonia Białystok
1 : 3
Śląsk Wrocław
24.08,15:30
Legia Warszawa
2 : 0
Korona Kielce
24.08,18:00
Ruch Chorzów
0 : 0
Lech Poznań
25.08,18:00
GKS Bełchatów
0 : 0
Piast Gliwice
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 5 Wyniki
17.08,18:00
Wisła Kraków
3 : 1
Lechia Gdańsk
18.08,18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 1
GKS Bełchatów
15.08,18:00
Korona Kielce
0 : 3
Górnik Zabrze
15.08,20:30
Jagiellonia Białystok
0 : 3
Legia Warszawa
16.08,15:30
Górnik Łęczna
5 : 2
Zawisza Bydgoszcz
16.08,18:00
Piast Gliwice
0 : 1
Ruch Chorzów
16.08,20:30
Lech Poznań
1 : 1
Pogoń Szczecin
17.08,15:30
Śląsk Wrocław
0 : 0
Cracovia
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 4 Wyniki
08.08,18:00
Cracovia
2 : 1
Korona Kielce
08.08,20:30
Górnik Zabrze
3 : 0
Jagiellonia Białystok
09.08,18:00
GKS Bełchatów
2 : 0
Śląsk Wrocław
09.08,20:30
Legia Warszawa
5 : 0
Górnik Łęczna
10.08,15:30
Lechia Gdańsk
1 : 2
Lech Poznań
10.08,15:30
Zawisza Bydgoszcz
1 : 2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
10.08,18:00
Wisła Kraków
2 : 2
Ruch Chorzów
11.08,18:00
Pogoń Szczecin
0 : 0
Piast Gliwice
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 3 Wyniki
01.08,18:00
Jagiellonia Białystok
2 : 1
Cracovia
01.08,20:30
Piast Gliwice
1 : 3
Lechia Gdańsk
02.08,18:00
Korona Kielce
2 : 2
Pogoń Szczecin
02.08,20:30
Legia Warszawa
1 : 1
Górnik Zabrze
03.08,15:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3 : 0
Ruch Chorzów
03.08,15:30
Śląsk Wrocław
2 : 1
Zawisza Bydgoszcz
03.08,18:00
Lech Poznań
2 : 3
Wisła Kraków
04.08,19:00
Górnik Łęczna
1 : 1
GKS Bełchatów
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 2 Wyniki
25.07,18:00
GKS Bełchatów
2 : 0
Korona Kielce
25.07,20:30
Lechia Gdańsk
1 : 0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
26.07,18:00
Pogoń Szczecin
4 : 1
Śląsk Wrocław
26.07,20:30
Cracovia
1 : 3
Legia Warszawa
27.07,15:30
Ruch Chorzów
1 : 2
Górnik Łęczna
27.07,15:30
Zawisza Bydgoszcz
1 : 3
Jagiellonia Białystok
27.07,18:00
Górnik Zabrze
1 : 1
Lech Poznań
28.07,18:00
Wisła Kraków
1 : 1
Piast Gliwice
T-Mobile Ekstraklasa Kolejka 1 Wyniki
20.07,18:00
Śląsk Wrocław
2 : 0
Ruch Chorzów
21.07,18:00
Górnik Zabrze
2 : 0
Cracovia
18.07,18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 3
Pogoń Szczecin
18.07,20:30
Górnik Łęczna
1 : 1
Wisła Kraków
19.07,18:00
Jagiellonia Białystok
2 : 2
Lechia Gdańsk
19.07,20:30
Legia Warszawa
0 : 1
GKS Bełchatów
20.07,15:30
Lech Poznań
4 : 0
Piast Gliwice
20.07,15:30
Zawisza Bydgoszcz
2 : 0
Korona Kielce