Daniel Omielańczuk

Daniel Omielańczuk w lipcu ponownie zawalczy w UFC

Daniel Omielańczuk 8 lipca 2017 stoczy kolejna walkę dla największej organizacji MMA na świecie. Na UFC 213 zmierzy się z Curtisem Blaydesem.

Curtis Blaydes do tej pory stoczył trzy pojedynki trzy pojedynki w oktagonie UFC. W debiucie przegrał z Francisem Ngannou, ale potem pokonał przez nokaut techniczny Cody`ego Easta a następnie Adama Milsteada.

Ostatni pojedynek okupił jednak jeszcze grzywną 1000 dolarów oraz zawieszeniem na 3 miesiące. Wszystko przez to iż wykryto w jego organizmie ślady marihuany.

Daniel Omielańczuk zaś w UFC stoczył już osiem pojedynków, z których cztery wygrał i cztery przegrał. Walka z „Brzytwą” będzie dla niego szansą na powrót na zwycięską ścieżkę. Dwie ostatnie walki to bowiem dwie porażki, choć trzeba przyznać, że z wymagającymi przeciwnikami. Najpierw musiał uznać wyższość Stefana Struve, a następnie Timothy’ego Johnsona.

Wcześniej jednak miał serię trzech zwycięstw z rzędu pokonał wtedy kolejno Alexeya Oleynika, Jarjisa Danho oraz Chris de la Rochę.

Fot. YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

641 More posts in MMA category
Recommended for you
ksw 39 popek vs koksu
Zapowiedź hitowej walki KSW 39: Colosseum – Popek vs Hardkorowy Koksu (WIEDO)

Federacja KSW zaprezentowała zapowiedź hitowej walki Popka Monstera z Robertem "Hardkorowym Koksem" Burneiką, która odbędzie...